Wycieczki objazdowe po Europie

Wycieczki objazdowe po Europie

Ponadto, zdaniem ekspertów, George’a ‚Lucy’ przytoczyć, że styl i krój numeru seryjnego nie pasują do innych instrumentów z tego samego rocznika. Ponadto, kilka lat po Clapton dał gitarę Harrison, John Sebastian jest sfotografowany w 1971 roku obraz sprawującego Goldtop! Wydaje się, bez względu na pochodzenie używanego gitary Gibson George’a naprawdę jest jej stosunek do niego, a potem do domów aukcyjnych, nie zmniejszyła się, jak wykazano w włamanie i porwanie historii ‚Lucy’ do naśladowania.

W roku 1970, niesławny używane gitary Gibson został skradziony z domu Harrisona w Beverly Hills, gdzie jest zgłaszane były trzymane pod łóżkiem The Rock Legend. Jakiś czas później, że skończyło się na sprzedaż w Guitar Center w Hollywood, gdzie został sprzedany za $ 650! Jakiś czas po powrocie do rodzinnego Meksyku, nabywcy, także muzykiem, skontaktował się przedstawiciel Harrison, żądając gitara zwrócone Harrison – „Lucy” prawowitego właściciela.

Wycieczki objazdowe po Europie

Krótko po wydaniu Let It Be – ostatnie koncerty Beatles dachu koncert, gitara szkarłatny został zwrócony Harrison, ale dopiero po porywacz został nagrodzony ’58 Sunburst Les Paul i bas Precision. George, komentując to bardzo przygnębiające doświadczenie stwierdził, [ ‚Lucy’] „got porwany i przewieziony do Guadalajara i musiałem kupić ten meksykański facet Les Paul, aby ją odzyskać.” Jerzego ukochanej gitary Gibson wykorzystywane pozostał w swojej kolekcji aż do swej przedwczesnej śmierci na raka w IQ 2001 roku była jednym z kilku gitar Gibson, że Harrison posiadanych.

Wycieczki objazdowe po Europie

Wpisany przez, Brenne Meirowitz, B.A., Widmo Masowe M.A. tym artykule, ile George’a Harrisona Używane Gibson gitara cicho łka w końcowym Rooftop Beatlesów Koncert został napisany podczas poszukiwania informacji o koncercie na dachu Beatles.

Artykuł dzięki: