Sposob lapania stopa

Sposob lapania stopa

The Blind Climber, Oświecenie i Zen

Nikt nie ma monopolu na prawdę. Jest dostępna dla każdego ustalonego poszukiwacza, nawet początkujący, którzy nie będą zniechęcać od wysokości góry i trudności wspinaczki.

Myślę, niezłomnego ducha człowieka najlepiej jest wyrażona przez Erik Weihenmayer 42-letni Amerykanin, który nie chciał zostać pokonany przez swojego fizycznego upośledzenia. Niewidomy od wieku 13 lat, Erick wspiął siedem – nie jeden, a seven – najwyższych gór świata, w tym Mount Everest, uzbrojony tylko w jego ogromnej walki serca.

To prawda nie było to zespół ludzi z normalnym wzroku, aby go wspomóc. Ale Erik musiał wspiąć się jak reszta. Jakby z oczu!

To był radosny tryumf woli i mamy nadzieję, że rozsianych po całym świecie jak orzeźwiający wiatr.

Nie zadowalając się skalowanie wysokimi górami, Erik jest również znakomity skoczek, narciarz, długodystansowych rowerzysta, para szybowiec, maratończyk i alpinistą. Jest on również autorem najlepszych książek sprzedaży, poszukiwanym mówca motywacyjny i filmowca.

Sposob lapania stopa

W bardzo realnym sensie, Erik jest ślepy na niepowodzenie.

Na mniejszą skalę, istnieje wiele osób z przeszkodami takimi jak Erick który wschodzi codziennie do angażowania się w działalność po zarezerwowanych tylko dla fizycznie w stanie; Faceless, iq.pl/oferta/hosting/migracja/ nieznanych osób, które w milczeniu i ze stoickim spokojem w obliczu wyzwań życiowych z siłą i gracją.

Widzimy je od czasu do czasu w trakcie naszej pracy i podróży. Nie prosząc o litość lub patronackich out po zasiłek, ale tylko prawo do życia jak reszta z nas.

Oświecenie jest od nas

Ci z nas, którzy są fazed przez nieuczciwości, nieprzewidywalności życia i niebezpieczeństwa byłoby dobrze, aby pamiętać, przeszkód napotykanych przez Erik i jego rodzaju. Że te przeszkody zaczynają się i kończą w umyśle. Bez silnego umysłu, bariery fizyczne byłyby nie do pokonania.
Artykuł dzięki: