Lepsze dwa krotkie urlopy, czy jeden dlugi

Lepsze dwa krotkie urlopy, czy jeden dlugi

Niesamowite Guitar Tones. Po wybraniu utworu na GuitarPort Online, automatycznie ładuje nagranie piosenki, dokładnych kart dla wszystkich partii gitarowych i dźwięki gitary doskonale pasuje do nagrywania. Oprogramowanie do modelowania wzmacniaczy naśladuje swoich ulubionych artystów „i Stompbox i Studio efekty, więc kiedy uczysz się i grać swoje ulubione utwory, możesz brzmieć dokładnie jak nagrania.

GuitarPort Online korki w prawo w skrzyni biegów, tak że jeden nawiguje i działa część Online Z prawej w skrzyni biegów. Tworzy to usprawniony interfejs do przeglądania katalogu piosenek, zakładek i kolorach. Rzeczywiście, komponent Internecie może nawet przełączać łatek dla was na bieżąco!

Lepsze dwa krotkie urlopy, czy jeden dlugi

Jako całość, system ten zapewnia wszystkie gitarzysta lub basista może potrzebują lub chcą się uczyć i wykonywać najważniejsze kawałki w repertuarze gitary – melodyjnie, harmonicznie i brzmieniowo. Każdy z kawałków również tworzą solidną ofertę w ich odpowiednich kategorii. To prawda, Line 6 prawdopodobne oferuje ten pakiet w celu uzależniony ludzi do GuitarPort Internetowy serwis, który po trzymiesięcznym okresie próbnym (należy wybrać, aby go dalej), nadal będzie kosztować 7,99 $ miesięcznie. Jednak nie tak dawno temu, jeden prawdopodobnie spodziewać się zapłacić $ 100- $ 200 za pomocą interfejsu z tej możliwości, a kolejne $ 50-100 dla takiego zdolnego programu amp SIM. W $ 30 kompletnego sprzętu komputerowego, oprogramowania i usług pakietu internetowego, to może być najlepszą ofertę w roku dla gitarzystów i basistów!

Lepsze dwa krotkie urlopy, czy jeden dlugi

Dla jeszcze bardziej imponującej wartości, TonePort DI mogą być stosowane jako klucza do odblokowania kopię linii 6 w POD Farm (na określony czas), który jest jeszcze bardziej wszechstronny wzmacniacz SIM, co pozwala na dwa kompletne równoległych łańcuchów FX wzmacniacze, głośniki i mikrofony.

Artykuł dzięki: