Dofinansowanie z pracy do wyjzadow wypoczynowych

Dofinansowanie z pracy do wyjzadow wypoczynowych Nigdy opon innowacyjnego brzmienia Brooklyn Funk Essentials „, co brzmi jeszcze lepiej, jeśli słuchasz na, powiedzmy, 4:20.

Jakby czytając w moich myślach, komputer obok postanawia wysłać kilka Bob Marley w ten sposób, a konkretnie Stir It Up. Teraz to, co nazywam easy listening. Łatwy jak miękki fotel i uśmiechu. Jestem zawsze na melodię Bob Marley … prawdopodobnie nie piętnaście Marley melodie z rzędu, ale to dlatego używam w kolejności losowej.

Dofinansowanie z pracy do wyjzadow wypoczynowych

To jest zabawa, aby zwrócić uwagę na dziwną mieszanką piosenek, które nigdy, przenigdy nie być odtwarzane do tyłu na dowolnej stacji radiowej rzeczywistym, w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie. Tylko w moim domu robi Beastie Boys nie spać Till Brooklyn segue szczególnie na Życzenie Pink Floyd tu byłeś.

Dofinansowanie z pracy do wyjzadow wypoczynowych

Ja wprawdzie czytać zbyt dużo do „przypadkowej” kolejności utworów w odtwarzaczu multimedialnym. Pewnego razu napisałem tytułów utworów na papierze, jak grali, a później próbują odgadnąć jakąś fortuny z otrzymanej wiadomości, niewątpliwie wysłany przez kosmitów lub Boga. Ponieważ Talking Heads „, a ona grała tuż przed Eminema Without Me, założyłem moje niedawno zmarłego przyjaciela Gina spadał by się przywitać. Gdy David Byrne Wypadek poprzedzone Sublime w niewłaściwy sposób, wiedziałem, że nie należy się za kierownicą samochodu .. . przynajmniej dopóki nie usłyszałam Rogera Millera uspokajający King of the Road, lub porywający Race Car Cake Ya-Yas. Nie można być zbyt ostrożnym przy interpretacji nieistniejącego znaczenia przypadkowy utworu Play.

Przypuszczam, że lepiej zrezygnować identyfikacji wszystkie moje piosenki, zanim zacznie ona rażąco oczywiste, że moje gusta muzyczne, choć zróżnicowany, szybko zbliża status „dziwak”. Mój 18-letni kuzyn skategoryzowane większość moich płyt, jak „wuss rock” – okres, dla którego z pewnością mogę wydobyć najgłębsze znaczenie, ale nigdy nie słyszałem i zdecydowanie waha się objąć.

Wolę udawać, że to 1991, a kuzynka mowa jest zaledwie 6 lat, wszystko szeroko otwartymi oczami w moim wieku studenckim, zbyt chłodny, flanela odziane bunt. Powiem ci, synku-boy, to były czasy. A teraz proszę mi wybaczyć, natomiast Pixies krzyczeć Debaser i przeżyć je raz jeszcze.

Artykuł dzięki: