Urlop bezplatny – na jakich zasadach jest przyznawany

Urlop bezplatny - na jakich zasadach jest przyznawany

Jak zdać egzamin Alkomat

Jeśli kiedykolwiek podejrzane o prowadzenie pod wpływem alkoholu, będzie najprawdopodobniej naciągnięta przez policję i poprosił, aby wykonać test Alkomat. Test ten określa poziom alkoholu w krwioobiegu, a pozwoli policji wiem, czy jesteś na granicy prawa. Jeśli masz ponad limit, zostanie aresztowany i oskarżony o prowadzenie pod wpływem alkoholu. Można odmówić podjęcia badań, ale jeśli nie, to może być przyznanie się do winy w niektórych stanach, a policja może być w stanie aresztować i zmusić do podania krwi lub moczu do bardziej dokładnego testu w więzieniu. Oczywiście, nie chcesz iść do więzienia w obu kierunkach. Jeśli piłeś i jazdy, czy istnieje sposób, jak zdać egzamin Alkomat, który można wykorzystać do ucieczki wykrywania?

Urlop bezplatny - na jakich zasadach jest przyznawany

Istnieje wiele mitów tam o tym, jak zdać egzamin Alkomat. Na przykład, jedna z legend głosi, że można obniżyć odczyt przez ssanie grosze wcześniej. Nie tylko jest to niehigieniczne (myślę gdzie te grosze były!), To nie ma wpływu na test Alkomat w ogóle. Ani robi ssania mennice oddech, co jest kolejnym powszechnym mitem dotyczącym tego testu. Wreszcie ludzie próbowali jeść własną bieliznę w nadziei na nim w promieniach alkoholu w ich systemie (to nie działa, nawiasem mówiąc), a nawet jedząc własne odchody (które faktycznie wykazano wzrost odczyt na alkomat).

Urlop bezplatny - na jakich zasadach jest przyznawany

Do tej pory, jedyną rzeczą, że wykazano, aby zmniejszyć odczyty Alkomat jest hiperwentylacja. Ludzie, którzy hiperwentylacji na 20 sekund przed wykonaniem testu może często się ich odczyty obniżona o około 10 procent. Jednak, hiperwentylacja jest wyposażony we własny zestaw wady, takie jak dokonanie zawroty głowy i tym samym czyni cię bardziej podatne na braku przydrożnych testy trzeźwości, które wymagają równowagi. Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, jak zdać egzamin Alkomat, najlepszym sposobem na to jest, aby nie jeździć po wypiciu alkoholu w ogóle. Następnie, nie musisz być zaniepokojony jest proszony do egzaminu.

Artykuł dzięki: