Czy szef moze przerwac Twoj urlop wypoczynkowy

Czy szef moze przerwac Twoj urlop wypoczynkowy

Pobrałem mój samozwańczego „eklektyczny” kolekcji płyt CD na odtwarzacz multimedialny w komputerze; teraz mam DJ Tajemnica w pokoju, który niestrudzenie obraca wszystko od Paul Simon Phish w sposób ciągły, Random trybie odtwarzania.

Zwykle jest to dobra rzecz.

Teraz jednak jestem leczony na żywo wersji Sussudio Phil Collins – i muszę zadać sobie pytanie, jakiego rodzaju pęknięcia Paliłem, kiedy dodałem tego gówna do mojej listy odtwarzania.https://www.flasz.pro/34-balony-reklamowe-z-nadrukiem Kusi mnie, aby przejść od razu do następnego utworu, ale mówię sobie idę zobaczyć wersję dmuchany powietrzu Phila z kulawą 80. dostroić się do jego boleśnie przeterminowanych zawarcia. Niestety; Nie mogę już tego znieść, i do przodu niemal aż do końca. Może być więcej pęknięć wywołanej bzdura przyjść, ale wezmę moje szanse.

Nie zrozumcie mnie źle – uwielbiam większość 80s muzyki i uważają, że jest przyjemnie nostalgiczne. Po tym wszystkim, 80. wprowadził mnie od dziewczynki do kobiety – w wieku od dziesięciu do dwudziestu – staje się nagrywanie ścieżki dźwiękowej do obsadzania Gen X.

Boy George naprawdę to dla mnie, przyznaję, i podejmuje Aha za mną był najchłodniejszy każdy film kiedykolwiek widział. Ale nigdy nie zrobiłem jak Phil Collins (I był bardziej dziewczynki Peter Gabriel), a więc nie mogę się doczekać następnego utworu z coraz większym zniecierpliwieniem. Będę go usunąć później, myślę, zastanawiając się, jak kiedyś przyszedł do własnego Sussudio w pierwszej kolejności.

Następny słyszę otwierające skrzypiec sprzedawania przez Brooklyn Funk Essentials, i czuje się jak w najbliższych przed zimnem. Yummy ciepła funk spotyka szaloną sitarze, wsuwa się trip-hopu, reggae i tańczy z … wszystko w rowku i po prostu oooooozing cool. Słyszałem te rzeczy w domu przyjaciela i od razu poprosił o nazwie albumu, który napisałem na mojej ręce, więc mogłem uruchomić domu i kupić go w Internecie od razu.
Artykuł dzięki: eskulapmed.com.pl/