Czy szef moze przerwac Twoj urlop wypoczynkowy

Czy szef moze przerwac Twoj urlop wypoczynkowy

Pobrałem mój samozwańczego „eklektyczny” kolekcji płyt CD na odtwarzacz multimedialny w komputerze; teraz mam DJ Tajemnica w pokoju, który niestrudzenie obraca wszystko od Paul Simon Phish w sposób ciągły, Random trybie odtwarzania.

Zwykle jest to dobra rzecz.

Teraz jednak jestem leczony na żywo wersji Sussudio Phil Collins – i muszę zadać sobie pytanie, jakiego rodzaju pęknięcia Paliłem, kiedy dodałem tego gówna do mojej listy odtwarzania. Kusi mnie, aby przejść od razu do następnego utworu, ale mówię sobie idę zobaczyć wersję dmuchany powietrzu Phila z kulawą 80. dostroić się do jego boleśnie przeterminowanych zawarcia. Niestety; Nie mogę już tego znieść, i do przodu niemal aż do końca. Może być więcej pęknięć wywołanej bzdura przyjść, ale wezmę moje szanse.

Nie zrozumcie mnie źle – uwielbiam większość 80s muzyki i uważają, że jest przyjemnie nostalgiczne. Po tym wszystkim, 80. wprowadził mnie od dziewczynki do kobiety – w wieku od dziesięciu do dwudziestu – staje się nagrywanie ścieżki dźwiękowej do obsadzania Gen X.

Boy George naprawdę to dla mnie, przyznaję, i podejmuje Aha za mną był najchłodniejszy każdy film kiedykolwiek widział. Ale nigdy nie zrobiłem jak Phil Collins (I był bardziej dziewczynki Peter Gabriel), a więc nie mogę się doczekać następnego utworu z coraz większym zniecierpliwieniem. Będę go usunąć później, myślę, zastanawiając się, jak kiedyś przyszedł do własnego Sussudio w pierwszej kolejności.

Następny słyszę otwierające skrzypiec sprzedawania przez Brooklyn Funk Essentials, i czuje się jak w najbliższych przed zimnem. Yummy ciepła funk spotyka szaloną sitarze, wsuwa się trip-hopu, reggae i tańczy z … wszystko w rowku i po prostu oooooozing cool. Słyszałem te rzeczy w domu przyjaciela i od razu poprosił o nazwie albumu, który napisałem na mojej ręce, więc mogłem uruchomić domu i kupić go w Internecie od razu.
Artykuł dzięki: