Zagrozenia wynikajace z podrozowania autostopem

Zagrozenia wynikajace z podrozowania autostopem

Strip club – Dlaczego należy udać się wysoką klasą

Oczywiście, można zaoszczędzić trochę pieniędzy, pozycji do lokalnego dołka, ale nie ma to jak w klubie ze striptizem wysokiej klasy. Jest o wiele lepiej wybrać miejsce, gdzie dziewczyny są ładne i nie jest to w sumie smród dołkami. Oto kilka powodów, dla których warto wziąć trochę czasu i wybrać gdzieś klasę.

Jeśli szukasz na noc, można by pomyśleć można zaoszczędzić kilka dolarów udając się do miejsca, w dół skali. Ale jest zasadnicza różnica między klubu ze striptizem i wysokiej klasy Cooter Fox Den w przyczepie kempingowej. Oto kilka powodów, dla których warto wybrać eleganckie przegub i pominąć obskurnych nich.

Niech stanie się światłość

W dobrym miejscu, scena jest jasno oświetlone, a światło zostaje odbite wokół przez wiele luster. Na przyniesienie miejscu, to jest tak ciemno ledwie można zobaczyć, co się dzieje. Oświetlenie jest naprawdę ważne. To miejsce, które jest ciemno świeci bani, bo po pierwsze, trudno zobaczyć, co się dzieje. Ale jeszcze ważniejsze, ciemne miejsce jest brzydki i obskurny. Chcesz tam swoje doświadczenia, aby być najlepszym to może być, więc nie chcą czuć się jak jesteś w całkowitej nurkowania.

Zagrozenia wynikajace z podrozowania autostopem

Nie usiądzie If I were you

Czystość jest również ważna. Jeśli kiedykolwiek byłeś na brudnej strip klubu, wiesz co mam na myśli. Jeśli jest to miejsce, w którym jesteś trochę martwi siadając, nie będziemy w stanie się zrelaksować i cieszyć się. To nie wspominając o toalety. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to udać się do toalety pit z powrotem, gdy nadszedł czas, aby spuścić jaszczurkę. Na zwykłej bar to nie jest tak ważne, ale tutaj ma to być czyste.

Kim jest ten facet w drzwiach?

Dobrym miejscem będzie miał dobrych bramkarzy. Nie można przecenić, jak ważne jest to. Dobry ochroniarz jest ktoś, kto jest profesjonalistą.
Artykuł dzięki: